شرکت تحلیل گران داده ویرا لوتوس

برای توسعه و ارتقای پرکتیس شما راهکارهای نرم افزاری فناورانه و نوآورانه می‌سازیم

معتقدیم فناوری اطلاعات می‌تواند کمک شگفت انگیزی به نظام سلامت و درمان کشور بکند. در ویرا لوتوس تلاش می‌کنیم تا تکنولوژی روز دنیا را بومی سازی کرده و راهکارهای نرم افزاری درخوری را به پزشکان ارائه دهیم تا بتوانند پتانسیل‌های حداکثری پرکتیس خود را محقق کنند.

برای این کار گروهی از متخصصان علوم کامپیوتر، گرافیست‌ها، نویسندگان و مشاورانی از میان کادر سلامت را گرد هم آوردیم تا خدمات بی‌بدیل، ماندگار و ارزشمندی را برای پرچمداران نظام سلامت طراحی کینم و به آن‌ها ارائه دهیم.

ایرانی سلامت و مدرن در امر درمان

توسعه پرکتیس‌های پزشکی و بهبود خدمات‌رسانی به بیماران با استفاده از راهکارهای نوآورانه و پتانسیل‌های فناوری اطلاعات

پلتفرم رز

محصولِ محوری شرکت ویرا لوتوس، پلتفرم رز است. یک راهکار نرم افزاری یکپارچه، جامع و هوشمند که به طور خاص برای پرکتیس‌های خصوصی طراحی شده است. در پلتفرم رز تلاش کردیم تا تمام نیازهای دیجیتال و الکترونیک پزشکان را در قالب یک راهکار برطرف کنیم. مواردی همچون نرم افزار مدیریت مطب، سیستم نوبت‌دهی آنلاین، طراحی وبسایت شخصی، خدمات دیجیتال مارکتینگ (تولید محتوای وبسایت، بالا بردن رتبه سایت در گوگل و طراحی پست‌های اینستاگرام) و … همه به شکل یکــجا و در قالب پلتفرم رز به پزشکان ارائه می‌شود.

تاریخچه ویرا لوتوس

شرکت تحلیل گران داده ویرا لوتوس را در سال ۱۳۹۷ با یک هدف تاسیس کردیم: توسعه‌ و ساخت یک پلتفرم چندجانبه برای مدیریت و توسعه پرکتیس‌های پزشکی. این ایده برخاسته از ۱۰ سال سابقه‌ی کار در حوزه‌ی نرم افزارها پزشکی، ثبت نسخ، مدیریت کلینیک و سیستم‌های HIS می‌باشد. همچنین تجربه‌ی مکانیزاسیون کارخانجات و ارائه راهکارهای نرم افزاری به شرکت‌های بزرگ، مهارت ساده کردنِ پیچیدگی‌ها را به ما آموخت. تجربه‌ی اندوخته‌ی این سال‌ها را جمع کرده، تیم‌مان را گسترش دادیم و زیر یک سقف جمع شدیم تا ایده‌ای نو و راهکاری قدرتمند بیافرینیم. حال حاصل تجربه، ایده پردازی و زحمات‌مان شد پلتفرم مدیریت پرکتیس رز

سوابق و تولیدات تیمی که امروز در قالب شرکت ویرا لوتوس فعالیت می‌کند، به ترتیب سال‌های فعالیت، در گاهشمار زیر آورده شده است.

 • نرم‌افزار طبیب 1387
  نرم افزار ثبت نسخه برپایه‌ی اکسس
 • نرم‌افزار مریم 1389
  نرم‌افزار ثبت نسخ برای سازمان‌های بیمه‌گر و قابلیت ثبت و ارائه دیسکت
 • نرم‌افزار سیب 1390
  نرم افزار HIS مختص مراکز جراحی محدود
 • پلتفرم رز 1396
  پلتفرم جامع و یکپارچه مدیریت و توسعه پرکتیس‌های خصوصی

دریافت پلتفرم رز با 10 روز اشتراک هدیه
بالا