ارتباط بهتر‌ و سریع‌تر بین پزشک و منشی

در نرم افزار مطب رز قابلیت چت متنی را فراهم کرده‌ایم تا ارتباط بهتر و سریع‌تری بین پزشک و منشی مطب برقرار باشد. چت متنی باعث کاهش تماس‌های تلفنی داخل مطب و کاهش مراجعات حضوری منشی به اتاق پزشک و ترک کردن میز کار خود می‌شود. برای استفاده از چت متنی لازم نیست که حتماً درخواست و دستورات را تایپ کنید؛ اگر لازم باشد اطلاعاتی که در نرم افزار درج می‌کنید به اطلاع پزشک یا منشی برسد، نرم افزار مطب رز پیامی به صورت خودکار ایجاد و برای طرف مقابل ارسال می‌کند.

ارائه شده در ...
تمامی پلن‌ها
مهم‌ترین مزیت ...
بهبود ارتباط داخلی مطب

چرا به چت متنی نیاز دارید؟

گاهی لازم است بیماران مکالمات بین شما و منشی مطب را نشوند. در این مواقع نمی‌توانید از مکالمه‌ی صوتی (تلفنی یا حضوری) استفاده کنید چرا که اگر بسیار آرام حرف بزنید، حالت پچ پچ خواهد داشت و باعث معذب شدن بیمار می‌شود. بهترین راه، استفاده از چت متنی است و برای همین ماژول چت پیشرفته‌ای را درون نرم افزار مطب رز تعبیه کرده‌ایم که کار شما را راحت کنیم.

برای ارسال برخی پیام‌ها نیاز به تایپ کردن نیست

برخی از پیام‌هایی که بین پزشک و منشی رد و بدل می‌شود به صورت خودکار توسط نرم افزار تولید می‌شود. مثلاً در صورتی که بخواهید مبلغ دریافتی از بیمار را کاهش یا افزایش دهید، در صفحه‌ی ثبت اطلاعات مراجعه و شرح حال گزینه‌ای برای این کار قرار داده‌ایم. اگر از این گزینه استفاده کنید، پیامی به صورت خودکار برای منشی ارسال می‌شود که مبلغ دریافتی از بیمار را به مبلغ اعلام شده‌ توسط پزشک تغییر دهد.

دسترسی سریع از هر جا

فرقی نمی‌کند که پزشک در حال دریافت شرح حال از بیمار باشد یا منشی در حال ثبت اطلاعات پرداخت بیمار، دکمه‌ی ارسال پیام و باز شدن صفحه‌ی چت دم دست شما قرار دارد. ارتباط سریع و بهتر منشی و پزشک باعث جریان بهتر امورات مطب و بهبود تجربه‌ی بیماران از مراجعه به پرکتیس شما می‌شود. چرا که چت متنی تعداد تماس‌های تلفنی داخلی و همچنین تعداد مراجعات منشی به اتاق پزشک و ترک کردن میز خود را کاهش می‌دهد.

دارای فیدبکِ دابل تیک معروف

حتماً در پیامرسان‌های پیشرفته‌ای مثل واتساپ و تلگرام دیده‌اید که برای اعلام وضعیت پیام از دو تیک استفاده می‌کنند که نشان دهنده‌ی دریافت و مشاهده‌ی پیام هستند. در ماژول چت نرم افزار مطب رز نیز این فیدبک دابل تیک را پیاده سازی کرده‌ایم تا ابزار چت حرفه‌ای و کاملی در دسترس داشته باشید.

دریافت پلتفرم رز با 10 روز اشتراک هدیه
بالا