پرکتیس خود را مدیریت کنید، به شیوه‌ی خودتان

پلتفرم رز این قابلیت را دارد که با توجه به نیازها و ترجیحات شما شخصی سازی شود. شما می‌تواند تنظیمات پلتفرم را به دلخواه تغییر دهید، عبارات از پیش تعیین شده‌ی مورد نیازتان را تعریف کنید، هزینه‌های ویزیت و خدمات خود را با توجه به بیمه‌های مختلف تعیین کنید. مدیریت پروفایل پزشک در پورتال بیماران و سایت شخصی‌‌تان در دستان شما خواهد بود و هردوی این موارد قابلیت شخصی‌سازی کامل دارند.

ارائه شده در ...
تمامی پلن‌ها
مهم‌ترین مزیت ...
ارتقای تجربه‌ی کاربری

شخصی‌سازی تنظیمات و امکانات

شما می‌توانید با توجه به نیازهای خودتان، برخی از امکانات موجود در پلتفرم رز را تغییر بدهید. مثلاً می‌توانید برای نامه‌ها قالب خاصی طراحی کنید، فرم‌های مورد نیاز خود را در نرم افزار بارگذاری کنید، علائم، تشخیص‌ها و اوردرهای پاراکلینیک رایج خود را به صورت پیش فرض تعیین کنید و هزینه‌ی خدمات و ویزیت مطب را به تفکیک بیمه، جشنواره و تخفیف‌ها وارد کنید.

شخصی‌سازی حرفه‌ای

اگر برای پرکتیس خود در بخش‌های طبابت یا مدیریت نیاز به ابزار نرم‌افزاری خاصی دارید، تیم برنامه‌نویسی و توسعه‌ی رز می‌تواند به شما کمک کند. می‌توانیم برای شما ماژول‌های اختصاصی طراحی کنیم تا تمامی نیازهای نرم‌افزاری شما در مطب برطرف شود. همچنین شما می‌توانید با استفاده از ماژول‌های موجود در «رز استور» امکانات پلتفرم رز را افزایش دهید.

از توسعه‌دهندگان نرم‌افزار باشید

در بخش طراحی و توسعه‌ی پلتفرم رز پذیرای ایده‌های ارزشمند شما برای توسعه‌ی نرم‌افزار هستیم. اگر فکر می‌کنید افزودن امکانی خاص به همه یا گروهی از کاربران پلتفرم رز کمک می‌کند، می‌توانید به ما در طراحی و توسعه‌ی آن امکان کمک کنید و در سود حاصل از فروش ماژول‌ها با ما شریک شوید.

پروفایل پزشک و سایت

در تمامی پلن‌های پلتفرم رز، به پزشکان پروفایلی شخصی در وبسایت بابیمار اختصاص داده می‌شود. شما می‌توانید پروفایل خود را به دلخواه طراحی و تنظیم کنید. اطلاعاتش را تغییر بدهید، در مورد تجارب و سوابق خود بنویسید، مقالات خود را منتشر کنید، عکس‌های صفحه‌ی اینستاگرام خود را درج کنید و بسیاری امکانات دیگر. در صورتی که پلن‌های تخصصی و فوق‌تخصصی ما را خریداری کرده باشید، تمام اطلاعات درج شده در پروفایل شما، به صورت خودکار به سایت شخصی شما با آدرس مخصوص به خودتان منتقل خواهد شد.

دریافت پلتفرم رز با 10 روز اشتراک هدیه
بالا