حضور رسمی شما در دنیای اینترنت

برای برقرار ارتباط بهتر با درمان‌جویان، معرفی پزشکان و همچنین ارائه‌ی خدمات اینترنتی مثل نوبت‌دهی آنلاین، سایتی برای مراجعه‌ی درمان‌جویان طراحی کرده‌ایم. با خرید هر یک از پلن‌های پلتفرم رز، پروفایلی اختصاصی در این سایت خواهید داشت. در پلن‌های فوق تخصصی علاوه بر پروفایل، وبسایتی اختصاصی برای شما ایجاد می‌کنیم تا به حضور شما در دنیای اینترنت وجه‌ی حرفه‌ای و رسمی‌ ببخشد.

ارائه شده در ...
تمامی پلن‌ها
مهم‌ترین مزیت ...
ارتباط بهتر با درمان‌جویان

هدف: ارتقا و توسعه‌ی پرکتیس شما

پرکتیس‌ خصوصی شما، کسب و کار شما است. با احترام تمام به تقدس علم پزشکی و ساحت طبیب، باید توجه کنیم که پرکتیس‌های پزشکی نیز مثل هر کسب و کار دیگر به ارتقا، توسعه و تبلیغات نیاز دارند. حضور و فعالیت در فضای مجازی یکی از کارهایی است که می‌تواند باعث توسعه‌ی پرکتیس شما و ارتباط هرچه بهتر با درمان‌جویان شود. با طراحی پروفایل و سایت پزشک، تلاش کردیم ابزارهایی مناسب برای حضور موثر در دنیای اینترنت در اختیارتان قرار بدهیم.

ارتباط مستقیم با پنل پزشک

امروزه سایت‌های لیستینگ زیادی در اینترنت وجود دارند که فهرست پرتعدادی از پزشکان را جمع آوری و در بانک اطلاعاتی خود وارد کرده‌اند. این سایت‌ها خدماتی مثل نوبت‌دهی آنلاین یا به ندرت سامانه پرسش و پاسخ نیز در اختیار پزشکان قرار می‌دهند. ولی تفاوت بزرگ سایت بابیمار با رقیبان خود در این است که به شکل یکپارچه و به عنوان بخشی از پلتفرم رز فعالیت می‌کند. وبسایت و پروفایل شخصی شما با سایر بخش‌ها، مثل پنل پزشک یا نرم افزار مطب، ارتباط مستقیم دارد و در کنار هم یک راهکار جامع مدیریت پرکتیس را می‌سازند.

درج مقالات، خدمات، بیوگرافی و سوابق

در پروفایل و سایت شخصی پزشک این امکان را دارید که مقالات آموزشی، خبری و رسانه‌ای خود را درج کنید. همچنین می‌توانید خدماتی که ارائه می‌دهید یا سوابق مراجعین قبلی را به صورت یک آلبوم به نمایش بگذارید. این امکان را دارید که بیوگرافی خود را در پروفایل و سایت خود بنویسید و از تخصص، سوابق علمی و سوابق کاری خود صحبت کنید. اگر هم فرصت تولید محتوا برای سایت خود را ندارید، می‌توانید این کار را به دپارتمان تولید محتوای رز واگذار کنید.

نوبت‌دهی، مشاوره و پرداخت آنلاین

درمان‌جویان می‌توانند از طریق پروفایل یا سایت شخصی، برای مراجعه به شما نوبت بگیرند. همچنین می‌توانند به صورت رایگان یا در ازای پرداخت هزینه (این را شما تعیین می‌کنید) با ارسال پرونده و مشخصات خود، از شما مشاوره بگیرند و سوالات خود را مطرح کنند. پروفایل و سایت شما به درگاه پرداخت اینترنتی متصل است و می‌توانید برای رزرو نوبت یا مشاوره‌ی آنلاین مبلغی را از درمان‌جو دریافت کنید.

مدیریت محتوای سایت و پروفایل شخصی

لازم نیست برای مدیریت پروفایل‌تان سایت بابیمار یا برای مدیریت وبسایت شخصی که برایتان طراحی کرده‌ایم از چند پنل مختلف استفاده کنید. تنظیمات و مدیریت محتوای پروفایل پزشک و سایت شخصی به طور مستقیم از طریق پنل پزشک انجام می‌شود. مواردی مثل ارسال مقالات، ثبت نمونه کارها، ثبت خدمات پزشکی، تنظیمات سامانه نوبت‌دهی آنلاین، تنظیمات سامانه مشاوره آنلاین و ... از طریق پنل پزشک قابل انجام هستند. در واقع مدیریت آسان پروفایل و سایت پزشک باعث می‌شود که صفحات شخصی شما در اینترنت به زمره‌ی وبسایت‌های مرده‌ی بسیاری از پزشکان نپیوندد و همیشه زنده و فعال باشد.

دریافت پلتفرم رز با 10 روز اشتراک هدیه
بالا