آموزش سریع و آسان، از صفر تا صد

یکی از ویژگی‌های برجسته‌ی پلتفرم رز، پایگاه آموزش کامل آن است. برخلاف سایر نرم افزارهای مدیریت پرکتیس تلاش کردیم که هدایت و کنترل راهکار نرم افزاری ما به طور کامل در دست کاربران عزیزمان باشد. برای همین پایگاه آموزش کامل و جامعی راه اندازی کردیم‌ تا زیر و بم کار با پلتفرم رز را در آن جا برایتان توضیح بدهیم. پایگاه آموزش دارای مقالاتی با طبقه بندی مناسب و همچنین ویدیوهایی کوتاه و کاربردی است تا در کوتاه‌ترین زمان، آموزشی موثر به شما ارائه کنیم. مقالات و ویدیوهای پایگاه آموزش به زبانی ساده و روان توضیح داده شده‌اند و برای تمامی پرسنل مطب قابل استفاده هستند.

ارائه شده در ...
پلن‌ تخصصی و فوق‌تخصصی
ارائه شده در ...
بیشترین استفاده از امکانات

از مباحث مقدماتی تا ترفندهای پیشرفته

در پایگاه آموزش از مباحث بسیار مقدماتی شروع کرده‌ایم؛ مباحثی مثل نیازهای سخت افزاری و کامپیوتری برای راه اندازی پلتفرم رز. سپس قدم به قدم از زمان نصب نرم افزار برای اولین بار تا ترفند‌های تخصصی و پیشرفته جلو رفته‌ایم به طوری که پزشک، منشی و دستیاران همه بتوانند به کمک پایگاه آموزش تمام قابلیت‌های پلتفرم رز را بیاموزند و به نحو احسنت از آن‌ها استفاده کنند.

آموزش متنی؛ مختصر و مفید

تمام مباحث پایگاه آموزش به زبانی روان و آسان به شکلی مختصر و کاربردی توضیح داده‌ شده‌اند. شاید مطالعه‌ی کل پایگاه آموزش کمتر از ۲ ساعت از شما زمان ببرد ولی در پایان می‌توانید به سادگی از تمامی بخش‌های نرم افزار شامل امکانات آنلاین و آفلاین استفاده کنید.

آموزش ویدیویی؛ جامع و ساده

تلاش کرده‌ایم که تقریباً تمام مباحث مهم پایگاه آموزش را به صورت ویدیویی نیز آموزش بدهیم؛ چرا که برای بسیاری از کاربران، بازدهی و سرعت فراگیری مطالب زمانی که به شکل ویدیویی ارائه می‌شوند، بهتر است. در این ویدیوهای کوتاه آموزشی، کارشناسان ما به شکل عملی و روی محیط نرم افزار تمام آموزش‌های لازم را به شما ارائه می‌کنند.

بخش فوق‌العاده سوالات پرتکرار

تمام مشکلات و سوالات رایجی که برای کاربران ما پیش می‌آید در بخشی به نام «سوالات پرتکرار» قرار می‌گیرند و به طور کامل به آن‌ها پاسخ می‌دهیم. سوالات پرتکرار می‌توانند به سرعت مشکل شما را برطرف کنند. البته اگر سوال شما در بین آن‌ها نبود، همیشه می‌توانید با پشتیبانی پلتفرم رز تماس بگیرید.

تیم پشتیبانی؛ همیشه حاضر و آماده

تیم پشتیبانی پلتفرم رز همیشه در کمک رسانی به شما حاضر خواهد بود. اگر مبحثی در پایگاه دانش نامفهوم بود، اگر سوال شما در بین سوالات پرتکرار نبود یا به هر دلیل دیگری به کمک نیاز داشتید، کارشناسان تیم پشتیبانی به سرعت به کمک شما خواهند آمد. نحوه و راه‌های درخواست پشتیبانی را در پایگاه آموزش به طور کامل توضیح داده‌ایم.

دریافت پلتفرم رز با 10 روز اشتراک هدیه
بالا