درون ریزی همه‌ی فایل‌‌ها به صورت متمرکز

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد نرم افزار مطب رز امکان ذخیره‌سازی فایل‌هایی با فرمت‌های مختلف و ضمیمه کردن آن‌ها به پرونده‌ی بیماران است. اگر بیمار شما همراه خود ۱۰ برگه آزمایش و یک سی دی از تصاویر رادیولوژی یا فیلم اندوسکوپی آورده است، می‌توانید فیلم و تصاویر را همان موقع به پرونده‌ی بیمار ضمیمه کنید و از منشی بخواهد تا تصاویری از برگه‌های آزمایش تهیه کند و آن‌ها را نیز به پرونده ضمیمه کند. به این شکل قوی‌ترین بایگانی را با حداقل زحمت خواهید داشت.

ارائه شده در ...
تمامی پلن‌ها
مهم‌ترین مزیت ...
بایگانی متمرکز و مکانیزه

ذخیره‌ی هر فایل با هر فرمتی

در پرونده‌ی الکترونیک، بایگانی اسناد پزشکی و کیس مطالعاتی می‌توانید هر فایلی را با هر فرمتی که دارد ذخیره کنید. تصاویر، فایل‌های PDF، فایل‌های تصاویر رادیولوژی و هر فایل دیگری که لازم است را می‌توانید در نرم افزار مطب درون ریزی کنید.

باز کردن هر فایل با هر فرمتی

نرم افزار مطب رز با سیستم عامل شما سازگاری کامل دارد و هر فایلی که در کامیپوتر شما قابل باز کردن باشد، از طریق نرم افزار مطب رز نیز قابل باز کردن است. مثلاً اگر روی کامپیوتر خود نرم افزاری برای باز کردن تصاویر رادیولوژی نصب کرده‌اید، می‌توانید عکس‌های رادیولوژی که در پرونده بیمارتان موجود است را به کمک همان نرم افزار ولی به صورت مستقیم از طریق نرم افزار مطب رز باز کنید.

انتقال پرسرعت فایل‌ها بین سرور و کامپیوتر شما

در نرم افزار مطب رز، کامپیوتر منشی به عنوان سرور عمل می‌کند و همه‌ی فایل‌ها روی آن ذخیره می‌شود. برای این که فایل‌های ضمیمه شده به پرونده‌های الکترونیک در کامپیوتر پزشک قابل مشاهده باشند، باید ابتدا از کامپیوتر منشی (سرور) به کامپیوتر پزشک انتقال پیدا کنند. انتقال فایل‌ها بین سرور و کامپیوتر پزشک با سرعتی شگفت انگیز انجام می‌شود و حتی سنگین‌ترین فایل‌ها هم تنها در عرض چند ثانیه منتقل می‌شوند. فایل‌هایی که از سرور به کامپیوتر پزشک می‌آیند، به صورت موقت در سیستم پزشک ذخیره می‌شوند و بعد از بستن فایل، به صورت خودکار پاک می‌شوند تا کامپیوتر پزشک را اشغال نکنند.

دریافت پلتفرم رز با 10 روز اشتراک هدیه
بالا