مثل نوشیدن یک لیوان چای، ساده و سریع

روند نصب و راه اندازی تمام اجزای پلتفرم رز (از نرم افزار مطب گرفته تا سامانه نوبت‌دهی آنلاین) را طوری طراحی کرده‌ایم که خودتان بتوانید به سادگی از صفر تا صدش را انجام بدهید. دریافت و نصب نرم افزار به صورت غیرحضوری و بدون نیاز به حضور کارشناس انجام می‌شود و تلاش کردیم که بیشتر مراحل به صورت خودکار انجام شوند. همچنین تمام مراحل عملیاتی سازی پلتفرم رز را با جزئیات در پایگاه آموزش شرح داده‌ایم.

ارائه شده در ...
تمامی پلن‌ها
مهم‌ترین مزیت ...
راه‌اندازی آسان

هردو نسخه در یک بسته‌ی نصبی

پلتفرم رز دارای دو نسخه‌‌ی پزشک و منشی است؛ ولی هردو نسخه با یک بسته‌ی نصبی قابل نصب هستند. نیازی نیست که چند بسته‌ی نصبی را روی سیستم‌های مختلف نصب کنید. فقط کافی است بسته‌ی «آسان نصب» نرم افزار مطب رز را روی کامپیوترها نصب کنید و به دلخواه انتخاب کنید که این کامپیوتر مربوط به منشی است یا مربوط به پزشک.

اتصال نسخه پزشک و منشی به صورت خودکار

بعد از نصب نسخه‌های پزشک و منشی، سیستم‌ها باید به هم متصل شوند. این کار به صورت خودکار صورت می‌گیرد و فقط کافی است هر دو سیستم به یک شبکه‌ی وایفای متصل باشند. بعد از این که مجوز دسترسی‌های لازم به نرم افزار را بدهید و اطلاعات کاربری خود را وارد کنید، نسخه‌ی پزشک یک کد اتصال تولید می‌کند که سیستم منشی بعد از وارد کردن آن کد، به سیستم پزشک متصل می‌شود.

بدون نیاز به حضور کارشناس در مطب

تلاش کردیم که نصب و راه اندازی پلتفرم رز را به قدری راحت کنیم که هر پزشکی در هرجای ایران بتواند در عرض چند دقیقه نرم افزار را نصب و عملیاتی کند. نصب و راه اندازی نرم افزار مطب هیچ نیازی به حضور کارشناسان در مطب شما ندارد. در هر مرحله‌ای هم که به مشکل بخورید، پشتیبانان و کارشناسان ما به کمک‌تان خواهند آمد.

آموزش کامل به صورت متنی و تصویری

یکی از ویژگی‌های برجسته‌ی پلتفرم رز، پایگاه آموزشی کامل آن است. بعد از ثبت نام و دریافت نرم‌افزار، می‌توانید به پلتفرم پزشکان مراجعه کنید و به پایگاه آموزش محصولات دسترسی پیدا کنید. در پایگاه آموزش تمامی مراحل نصب و راه اندازی اجزای مختلف پلتفرم رز (مثل نرم افزار مطب، سامانه نوبت دهی و ...) را با جزئیات توضیح داده‌ایم. همچنین خطاها و مشکلات شایع در حین راه اندازی پلتفرم را درج کرده‌ایم و در قسمتی تحت عنوان سوالات پرتکرار، راه‌ حل‌هایی برای مشکلات و سوالات پرتکرار کاربران ارائه‌ کرده‌ایم.

پشتیبانی ۲۴/۷ از چند طریق

ما یک نرم افزار نساخته‌ایم؛ ما پلتفرم بزرگی طراحی کرده‌ایم تا به مانند دوستی جدا نشدنی در کنار جامعه پزشکی کشور باشیم. تیم پشتیبانی پلتفرم رز از طریق تماس تلفنی، ایمیل، شبکه‌های پیام رسان و سیستم ثبت تیکت به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته در خدمت شماست. در هر زمان از شبانه روز، شما می‌توانید درخواست پشتیبانی اورژانسی داشته باشید تا تیم ما در سریع‌ترین حالت ممکن به کمکتان بیایند.

دریافت پلتفرم رز با 10 روز اشتراک هدیه
بالا