میزبانی از تمام ابزارهای نرم‌افزاری پرکتیس شما

پلتفرم رز بستری برای میزبانی از ابزارهای نرم‌افزاری مختلف است. خود پلتفرم به عنوان سکویی مستحکم و قدرتمند عمل می‌کند و ماژول‌های مختلفی که روی آن قرار می‌گیرند، قابلیت‌های متنوع و متعددی را به پلتفرم رز اضافه می‌کنند. این پلتفرم قدرتمند به شما در طبابت و مدیریت پرکتیس‌تان کمک می‌کند و سکوی پرتاب پرکتیس شما به عصر دیجیتال شود.

ارائه شده در ...
تمامی پلن‌ها
مهم‌ترین مزیت ...
امکان توسعه و شخصی‌سازی

پلتفرم چیست؟

پلتفرم (Platform) در زبان فارسی به معنی «سکو» است. این سکوی مجازی، بستری را برای طراحی، توسعه و اجرای ابزارها و امکانات نرم‌افزاری ایجاد می‌کند. درست مثل سیستم عامل ویندوز که روی بسیاری از کامپیوترهای شخصی وجود دارند و شما می‌توانید به کمک این پلتفرم، نرم‌افزارهای کاربردی مثل word یا excel را نصب و استفاده بکنید.

ماژولار یعنی چه؟

ماژول‌ها به برنامه‌ها یا اپلیکیشن‌هایی گفته می‌شود که به طور مستقل عمل می‌کنند ولی در داخل یک نرم‌افزار بزرگ‌تر (یک پلتفرم) اجرا می‌شوند. از طریق ماژول‌ها می‌توان امکانات و ویژگی‌های دلخواه را به پلتفرم اضافه کرد؛ بدون این که در نرم‌افزار اصلی تغییری ایجاد کرد.

پلفترم ماژولار رز

رز یک پلتفرم ماژولار است که با هدف رفع تمامی نیازهای مدیریتی پرکتیس‌های خصوصی و کلینیک‌های کوچک طراحی شده است. پلتفرم پایه از برنامه نویسی قدرتمند و سبکی بهره می‌برد که می‌تواند از هر ماژولی میزبانی کند. همچنین تیم برنامه نویسی و توسعه‌ی پلتفرم رز به سرعت در حال افزایش تعداد ماژول‌های پلتفرم رز هستند.

چرا رز یک پلتفرم ماژولار است؟

هدف ما از طراحی پلتفرم رز ارائه‌ی یک راهکار همه جانبه برای مدیریت پرکتیس‌های خصوصی و کلینیک‌های کوچک بود. ما دریافتیم که هیچ نرم‌افزار منفردی نمی‌تواند نیازهای متنوع و متعدد مدیریت پرکتیس را برطرف کند و برای این کار باید پلتفرمی ماژولار داشته باشیم. یعنی سکویی مستحکم و قدرتمند که بتواند از انواع امکانات نرم‌افزاری پشتیبانی کند. علاوه بر تنوع نیازهای تخصصی پزشکی، سرعت تحول در این رشته بسیار زیاد است. ماژولار بودن پلتفرم رز به ما کمک می‌کند که همگام با تحولات و تغییر نیازهای پزشکان پیش برویم.

شما می‌توانید از توسعه دهندگان رز باشید

تصور کنید که برای پرکتیس خود (در حوزه‌ی طبابت یا مدیریت) به ابزار نرم‌افزاری خاصی نیاز دارید؛ به طور مثال ابزار مدیریت اقساط پرداختی بیماران. اگر از پلتفرم رز استفاده کنید، نیازی نیست به سراغ نرم‌افزار دیگری بروید. ما می‌توانیم برای شما ماژولی طراحی کنیم که با سایر ماژول‌ها هماهنگ باشد و این کار را انجام بدهد. بسته به شرایط ممکن است شما در سود حاصل از فروش آن ماژول با ما سهیم بشوید.

دریافت پلتفرم رز با 10 روز اشتراک هدیه
بالا