چند مطب و یک پلتفرم قدرتمند برای مدیریت

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد پلتفرم رز این است که می‌توانید چندین مطب را در آن تعریف کنید، برای هر کدام شیفت‌هایی را مشخص سازید و همه‌ی مطب‌هایتان را با نرم افزار مطب رز مدیریت کنید. این سیستم یکپارچه به شما اجازه می‌دهد که مدیریت بهتری روی مطب‌های خود داشته باشید. همچنین می‌توانید به جای تعریف مطب، شیفت‌های حضور در بیمارستان و کلینیک را وارد کنید تا امکان نوبت‌دهی آنلاین برای این موارد نیز فراهم بشود.

تمامی پلن‌ها ...
مدیریت و ارتباط یکپارچه
مهم‌ترین مزیت ...
مدیریت و ارتباط یکپارچه

چند مطب و یک نرم افزار

اگر چند مطب داشته باشید، باید در هرکدام یک سیستم مجزا و اختصاصی برای منشی مطب در نظر بگیرید و «نسخه‌ی منشی» نرم افزار مطب را روی آن نصب کنید. برای نسخه‌ی پزشک لازم نیست که در هر مطب یک کامپیوتر اختصاصی قرار بدهید؛ می‌توانید «نسخه‌ی پزشک» را روی لپ تاپ خود نصب کنید و آزادانه بین مطب‌ها حرکت کنید. نرم افزار به طور اتوماتیک به سرور (کامپیوتر منشی) متصل می‌شود و می‌تواند از آن استفاده کنید.

چند مطب و یک پورتال آنلاین

اگر شما چند مطب داشته باشید، باید از سازوکار نوبت‌دهی آنلاین پیشرفته‌ای هم استفاده کنید. در پلتفرم رز می‌توانید در پنل پزشکان، شیفت‌ها و ساعات حضور در مطب‌های مختلف، بیمارستان و کلینیک را تعریف کنید. پورتال آنلاین به صورت خودکار با نرم افزار مطب که روی کامپیوترهای شما نصب است، ارتباط برقرار می‌کند، سیستم را شناسایی می‌کند و داده‌های مربوط به هرکدام را ارسال می‌کند. همه‌ی اجزای پلتفرم رز با هم هماهنگ و همه چیز به هم متصل است.

چند مطب و یک پزشک (به زودی)

اگر بیمار شما که تا به حال به مطب شماره ۱ مراجعه می‌کرده، این بار به مطب شماره ۲ مراجعه کند، آیا به پرونده‌ی او دسترسی دارید؟ در پلتفرم رز به زودی این امکان را ایجاد خواهیم کرد که بتوانید پرونده‌ی بیماران را با تمام متعلقات و ضمایم، بین مطب‌های مختلف جا به جا کنید.

دریافت پلتفرم رز با 10 روز اشتراک هدیه
بالا