استاندارد، بهینه و ایمن با تکنولوژی اختصاصی پلتفرم رز

در برنامه‌نویسی و توسعه‌ی پلتفرم رز از زبان برنامه نویسی پیشفرض سیستم عامل و سرورهای اینترنتی استفاده کرده‌ایم. یعنی ارتباط بین پلتفرم رز و سیستم عامل بدون نیاز به پردازش اضافی برقرار می‌شود. نرم افزار مطب با سرعت و پایداری بالا بهترین تجربه‌ی کاربری را به شما هدیه می‌دهد ماژول‌های تحت وب پلتفرم رز هیچگاه کند نمی‌شوند.

ارائه شده در ...
تمامی پلن‌ها
مهم‌ترین مزیت ...
سرعت، پایداری و ایمنی نرم‌افزاری

تکنولوژی برنامه نویسی

در برنامه نویسی و توسعه‌ی پلتفرم رز به صورت Native عمل کرده‌ایم و از زبان برنامه نویسی سیستم عامل استفاده کرده‌ایم. این کار در برنامه نویسی پردردسر و زمان‌بر است ولی باعث می‌شود که عملکرد نرم‌افزار به بهترین حالت ممکن برسد.

سرعت بالا و اجرای روان

یکی از مزیت‌های برنامه نویسی Native این است که سرعت نرم‌افزار بسیار بالا بوده و در عین حال از حداقل منابع سخت افزاری (مثل CPU یا RAM) استفاده می‌کند. نرم‌افزار مطب رز دو نسخه‌ی منشی و پزشک دارد که از طریق Wifi به هم متصل می‌شوند. سرعت انتقال بین دو سیستم حدود ۶ مگابایت در ثانیه است؛ یعنی با هر ضربان قلب شما، امکان انتقال فایلی به حجم 6 مگابایت بین سیستم‌های پزشک و منشی وجود دارد.

پایداری تضمین شده

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که پلتفرم‌های چندوجهی باید داشته باشند، پایداری است. تمام بخش‌های پلتفرم رز کاملا اینتگره و پایدار به سان چرخ دنده‌های ظریف یک ساعت سوئیسی کار خواهند کرد. نرم افزار مطب رز به قدری پایدار است که احتمالا هیچوقت به پشتیبانی نیاز پیدا نخواهید کرد. پنل پزشکان و نوبت‌دهی آنلاین نیز به طور اختصاصی از صفر طراحی شده و با نرم‌افزار مطب ارتباطی پایدار دارد. نکته‌ی بسیار مهم دیگر این است که امکانات و ماژول‌هایی که در آینده به پلتفرم رز اضافه می‌شوند هیچ خللی در پایداری و سرعت آن ایجاد نخواهند کرد.

ایمنی بالا و حفظ حریم بیماران

در برنامه‌ نویسی نرم افزار مطب و پورتال‌های آنلاین توجه زیادی به ایمنی شبکه و سایت‌ها داشته‌ایم. تمامی ارتباط بین سیستم‌های داخلی مطب و همچنین سایت‌ها روی بستر‌ها و پروتکل‌های امنیتی استاندارد بنا شده‌اند. به علاوه تدابیری برای حفاظت از اطلاعات بیمار و جلوگیری از سرقت آن‌ها داشته‌ایم.

در مورد ماژول‌های تحت وب

نرم افزار مطب رز به دلیل حساسیت‌های امنیتی و نیاز به پردازش‌های سنگین در برخی از پرکتیس‌ها به صورت نرم‌افزار غیر اینترنتی طراحی شده است ولی ماژول‌ها و امکاناتی از پلتفرم رز (مثل سامانه نوبت‌دهی آنلاین) در سرورهای قدرتمند ما میزبانی می‌شوند. ماژول‌های تحت وب به طور اختصاصی طراحی شده‌اند و سه ویژگی سرعت، پایداری و امنیت را در بالاترین سطح ممکن دارند.

بدون قطعی و با سرعت بالا

ماژول‌های تحت وب در پلتفرم رز روی سرورهای قدرتمند داخلی میزبانی می‌شوند. حتی اگر اتصال اینترنت بین‌المللی با اختلال مواجه شود، شما می‌توانید از سامانه نوبت‌دهی و سایر امکانات آنلاین، بدون قطعی و مشکل استفاده کنید. همچنین محدودیتی برای تعداد مراجعات، بازدیدها و کاربران فعال در سایت وجود ندارد و ماژول‌های تحت وب ما می‌توانند به تمامی کاربران شما سرویس ارائه کنند.

دریافت پلتفرم رز با 10 روز اشتراک هدیه
بالا