فقط دو کامپیوتر و یک وایفای

راه اندازی پلتفرم رز هیچ نیازی به سرور یا هاست ندارد. فقط دو کامپیوتر برای نصب نسخه‌های منشی و پزشک و یک روتر وایفای برای اتصال این دو کامپیوتر به هم دیگر کافی است. اگر شبکه‌ی وایفای به اینترنت دسترسی داشته باشد، می‌توانید از امکانات آنلاین پلتفرم رز هم استفاده کنید؛ وگرنه نرم افزار مطب بدون اتصال به اینترنت هم کار می‌کند. همه این‌ها به کنار، اگر مطب ندارید، می‌توانید از پلتفرم رز برای نوبت‌دهی بیماران درمانگاه یا بیمارستان هم استفاده کنید، چون پلتفرم رز را می‌توانید تنها با نصب نرم افزار پزشک اجرا کنید و از آن به عنوان منشی الکترونیک خود بهره ببرید.

ارائه شده در ...
تمامی پلن‌ها
مهم‌ترین مزیت ...
قابل استفاده برای همه

بدون نیاز به سرور

بسیاری از نرم افزارهای مدیریت بیمارستانی، مدیریت کلینیک و مدیریت مطب به راه اندازی سرور نیاز دارند. در نرم افزار مطب رز، کامپیوتر منشی به عنوان سرور فعالیت کرده و تمام اطلاعات را ذخیره می‌کند. نسخه‌ی پزشک که روی کامپیوتر پزشک نصب شده، می‌تواند در هر زمان به تمام اطلاعات موجود در سرور دسترسی داشته باشد و با سرعت بسیار زیاد آن‌ها را دریافت کند.

یک لپ تاپ برای چند مطب

در هر مطب کامپیوتر منشی باید ثابت باشد و امکان انتقال آن وجود ندارد؛ چون این کامپیوتر به عنوان سرور و پایگاه ذخیره‌ی اطلاعات عمل می‌کند. ولی کامپیوتر شخصی پزشک می‌تواند آزادانه بین مطب‌ها حرکت کند و زمانی که در هر مطب قرار می‌گیرد، به طور خودکار با شبکه‌ و سرور آن مطب هماهنگ می‌شود. اگر چند مطب دارید می‌توانید نسخه‌ی پزشک را روی لپ تاپ شخصی خود نصب کنید و با جای استفاده از یک کامپیوتر جداگانه و ثابت در هر مطب، به سادگی لپ تاپ شخصی خود را بین مطب‌ها منتقل کنید.

بیشترین سرعت روی معمولی‌ترین سیستم

نرم افزار مطب رز به قدری سبک است که تقریباً روی تمام سیستم‌های کامپیوتری، روان و پرسرعت اجرا می‌شود. این نرم افزار در حال حاضر روی سیستم عامل ویندوز (ورژن‌های XP، Vista، 7، 8 و 10) نصب می‌شود. از لحاظ سخت افزاری حداقل ۲ گیگابایت رم و یک CPU معمولی دو هسته‌ای برای اجرای نرم افزار کافی است. بهتر است حجم هارد دیسک کامپیوتر منشی بالا باشد چون این سیستم به عنوان سرور عمل می‌کند و تمامی داده‌ها روی آن ذخیره می‌شود. البته این بستگی به تعداد بیمارهای شما دارد؛ یعنی شاید ۱ ترابایت کم و شاید ۲۵۶ گیگابایت زیادی باشد. معمولاً توصیه می‌کنیم یک هارد یک ترابایتی روی سیستم منشی نصب باشد.

بدون نیاز به هاست و سرور میزبانی اینترنت

برای خدمات آنلاین پلفترم رز نیازی به سرور یا هاست ندارید. تمامی امکانات آنلاین پلتفرم رز روی سرور‌های ما میزبانی می‌شوند و وظیفه‌ی مدیریت، حفاظت و امنیت خدمات آنلاین شما به طور کامل برعهده‌ی تیم تخصصی شبکه‌ی ما است. مدیریت سرور‌های میزبانی اینترنتی، زمان‌بر و وقت‌گیر است. همچنین نیاز به نیروی متخصص دارد. در پلتفرم رز تلاش کردیم که بار زحمات این موارد را از روی دوش شما برداریم. امکانات آنلاین به شکل ۲۴/۷ نظارت می‌شوند تا هیچوقت با اختلال مواجه نشوند.

استفاده از پلتفرم رز بدون منشی

اگر در مطب‌تان از منشی مشترک استفاده می‌کنید، منشی درمانگاه پذیرش بیماران را انجام می‌دهد یا می‌خواهید سیستم نوبت‌دهی آنلاین را برای مراجعین خود در کلینیک و بیمارستان فراهم کنید، می‌توانید به سادگی از پلتفرم رز استفاده کنید. پلتفرم رز این امکان را دارد که بدون وجود منشی فعالیت کند. در این صورت می‌توانید نوبت‌های آنلاین خود را به شکل فایل PDF استخراج کنید و در اختیار منشی کلینیک یا درمانگاه قرار دهید تا کار پذیرش بیماران شما را انجام بدهند. سپس می‌توانید در هنگام ویزیت، پرونده بیماران‌تان را پر روی لپ تاپ شخصی خود پر بکنید و از سایر امکانات نرم افزار مطب رز استفاده کنید.

یک روتر WIFI برای اتصال کافی است

برخلاف بسیاری از سیستم‌های مدیریت بیمارستان، کلینیک و مطب، نرم افزار مطب رز هیچ نیازی به سیم‌کشی یا راه‌اندازی شبکه و سرور ندارد. تنها چیزی که برای اتصال نسخه‌ی پزشک و منشی نیاز هست، یک روتر WIFI است. حال این روتر می‌تواند در قالب مودم اینترنت پرسرعت مطب باشد یا اتصالی به اینترنت نداشته باشد. یکی از ویژگی‌های نرم افزار مطب این است که برای فعالیت نیازی به اینترنت ندارد. البته برای استفاده از امکانات آنلاین، نرم افزار مطب رز باید به اینترنت متصل بشود. ولی به جز این، نیازی به اتصال به اینترنت، سیم‌کشی، راه اندازی سرور و ... نیست.

دریافت پلتفرم رز با 10 روز اشتراک هدیه
بالا