راهکاری برای افزودن سریع اطلاعات

امروزه ضبط صدا و تصویر به یکی از راه‌های سریع برای ثبت اطلاعات و برقراری ارتباط تبدیل شده‌اند. به همین خاطر قابلیت ضبط صدا را به پلتفرم رز اضافه کرده‌ایم تا بتوانید در مواقعی که از نظر اخلاقی و کاربردی ممکن است، از این روش برای وارد کردن سریع اطلاعات استفاده کنید. از قابلیت ضبط صدا می‌توان به منظورهای دیگری مانند دریافت رضایت‌نامه‌ی شفاهی نیز استفاده کرد.

ارائه شده در ...
تمامی پلن‌ها
مهم‌ترین مزیت ...
انعطاف پذیری در ثبت اطلاعات

ضبط صدا در نرم افزار مطب رز

در زمان تکمیل پرونده‌ی الکترونیک یا افزودن یک پرونده به ماژول کیس مطالعاتی می‌توانید از قابلیت ضبط صدا استفاده کنید و یادداشت‌های خود را به صورت صوتی بگذارید. می‌توانید صدای بیمار خود را زمانی که در مورد بیماری خود توضیحی ارائه می‌کند یا اطلاعات داروهای مصرفی خود را می‌گوید، ضبط کنید تا سریع‌تر این اطلاعات را وارد پرونده‌ی او کنید. حتی می‌توانید آموزش‌هایی را که در مطب به بیمار ارائه می‌کنید، همزمان با توضیح دادن ضبط کنید و بعداً به صورت یک فایل صوتی برای بیماران ارسال کنید.

فقط به یک میکروفون نیاز دارید

برای ضبط صدا روی کامپیوترهای شخصی فقط به یک میکروفون نیاز دارید. البته تقریباً تمام سیستم‌های all-in-one، لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌ها به میکروفون مجهز هستند ولی برای سایر کامپیوتر‌های شخصی باید یک میکروفون معمولی تهیه کنید که هزینه‌ی بسیار پایینی دارد.

بدون محدودیت با بالاترین کیفیت

ضبط صدا در نرم افزار مطب رز محدودیتی ندارد و می‌توانید هر چقدر که لازم است از این ابزار استفاده کنید. همچنین صدا با بالاترین کیفیت و البته با کم‌ترین حجم ممکن ذخیره خواهد شد تا بعداً در زمان رجوع به صداهای ضبط شده، مشکلی نداشته باشید. صداهای ضبط شده از داخل نرم افزار مطب به طور مستقیم باز می‌شوند و نیازی به نصب نرم افزارهای دیگر نیست.

دریافت پلتفرم رز با 10 روز اشتراک هدیه
بالا