نوبت‌دهی آنلاین، بدون واسطه

نوبت‌دهی آنلاین در سال‌های اخیر رواج زیادی پیدا کرده و احتمالاً در آینده‌ای نه چندان دور، جایگزین سایر راه‌های نوبت‌دهی (مثل تماس با منشی یا تلفن گویا) می‌شود. سامانه نوبت‌دهی پلتفرم رز روی سایت شخصی خودتان و همچنین پروفایل شما در سایت بابیمار پیاده سازی می‌شود این سامانه به طور مستقیم به نرم‌افزار مطب (نسخه منشی و پزشک) متصل است و به صورت یکپارچه به مدیریت هرچه بهتر مراجعین کمک می‌کند.

ارائه شده در ...
پلن‌های تخصصی و فوق‌تخصصی
مهم‌ترین مزیت ...
مدیریت و جذب بهتر بیماران

از الزامات طبابت در عصر ارتباطات

نوبت‌دهی آنلاین به زودی جای سایر روش‌های نوبت‌دهی را می‌گیرد و شکی در این نیست. تعداد زیاد مراجعین، محدودیت نیروی کار، مشکلات رفت و آمد یا به طور مثال ظهور ناگهانی یک پاندمی، از جمله دلایلی هستند که نیاز به یک راهکار سریع‌تر و بهتر از مکالمه با منشی مطب را برای رزرو نوبت ایجاب می‌کنند. نوبت‌دهی آنلاین پلتفرم رز در بین همتایان خود یگانه است، مدیریت کامل این سامانه در دست شماقرار دارد و امکان این که خدمات نوبت‌دهی آنلاین و مشاوره آنلاین از طریق سایت شخصی خودتان در دسترس باشد، وجود دارد.

ارتباط مستقیم با نرم‌افزار مطب

سامانه نوبت‌دهی پلتفرم رز، نرم‌افزاری تحت وب است. بسته به پلن اشتراکی که خریداری می‌کنید، این سامانه روی پروفایل شما در سایت بابیمار یا در سایت شخصی خودتان برای بیماران قابل دسترسی خواهد بود. در هرصورت سامانه نوبت‌دهی، با نرم‌افزار مطب ارتباط مستقیم خواهد داشت و نیازی نیست که نوبت‌های آنلاین به صورت دستی در تقویم مراجعات و نوبت‌ها ثبت شود.

مدیریت تعداد نوبت‌های آنلاین و آفلاین

شما این امکان را خواهید داشت که تعداد مراجعات روزانه را تعیین کرده و مشخص کنید که چه تعداد از نوبت‌ها از طریق سامانه نوبت‌دهی آنلاین قابل رزرو کردن باشد. مثلاً می‌توانید از ۲۰ نوبت ممکن، ۱۵ نوبت را به صورت آنلاین و ۵ نوبت را به صورت آفلاین تعریف کنید تا منشی شما بتواند از آن ۵ نوبت برای بیمارانی که از طریق تماس تلفنی نوبت می‌گیرند، استفاده کند.

همیشه در دسترس درمان‌جویان

سیستم نوبت‌دهی آنلاین این امکان را به درمان‌جویان و مراجعین شما می‌دهد که در هر زمان بتوانند از شما نوبت‌ بگیرند. کاربران می‌توانند در هر ساعتی از شبانه روز به سایت شما مراجعه کنند و تنها با صرف چند دقیقه، نوبت خود را رزرو کنند. همچنین این امکان را خواهند داشت که در چارچوب قوانین تعیین شده، نوبت خود را ویراش یا لغو کنند.

نوبت‌دهی در پروفایل شما‬‬‬‬

پزشکانی که از پلتفرم رز استفاده می‌کنند، در سایت بابیمار پروفایلی خواهند داشت. کاربران سایت رز و بیماران شما می‌توانند از طریق سایت رز نوبت مراجعه‌ی خود را تعیین کنند. به این ترتیب کانال جدیدی برای این که بیماران شما را بشناسند، ایجاد می‌شود. امکان نوبت‌دهی آنلاین در پروفایل پزشک روی تمام پلن‌های اشتراک پلتفرم رز ارائه می‌شود.

نوبت‌دهی در سایت شخصی شما

برخلاف سایر سامانه‌های نوبت‌دهی، ضروری دیدیم که سیستم نوبت‌دهی را روی سایت شخصی شما راه‌اندازی کنیم. چون در پرکتیس‌های خصوصی، نام پزشک همان برند او است و باید روی آن تاکید بشود. از همه مهمتر این که شما می‌تواند سایت شخصی خود را به صورت مستقیم از طریق نرم‌افزار مطب خود مدیریت کنید. پرواضح است که سامانه نوبت‌دهی سایت نیز با نرم‌افزار مطب ارتباط مستقیم دارد. سایت شخصی فقط در پلن اشتراک فوق‌تخصصی ارائه می‌شود.

اتصال به درگاه پرداخت

یکی از مشکلات پزشکان و پرکتیس‌های خصوصی با نوبت‌دهی آنلاین، نرخ بالای کنسلی آن‌ها است. برای حل این مشکل می‌توانید هزینه‌ای در زمان رزرو نوبت از درمان‌جویان خود دریافت کنید. سامانه نوبت‌دهی آنلاین رز به درگاه ایمن پرداخت آنلاین متصل است و هزینه‌ای پرداخت شده توسط درمان‌جو، بلافاصله به شکل اعتبار در پروفایل شما ذخیره می‌شود و هر زمان که خواستید می‌توانید مبلغ را برداشت کنید.

تنظیم اعلان‌ها و نوتیفیکیشن‌ها

شکایت شایعی که از پزشک‌ها و منشی‌ها می‌شنویم این است که سیستم‌های نوبت‌دهی آنلاین وقت و بی‌وقت برایشان پیام‌هایی با مضمون دریافت نوبت جدید یا لغو نوبت‌های قبلی ارسال می‌کنند. در سامانه نوبت‌دهی آنلاین رز شما می‌توانید به دلخواه زمان و نحوه‌ی ارسال اعلان‌ها را تعیین کنید که این اتفاق رخ ندهد.

راه اندازی و مدیریت زیرساخت با ما

سامانه‌ی نوبت‌دهی آنلاین روی سرورهای قدرتمند پلتفرم رز عملیاتی می‌شود و مدیریت‌های زیرساختی مانند نظارت و مدیریت سرور یا تنظیمات هاستینگ بر عهده‌ی مهندسان ما است. تمام تلاش خود را کرده‌ایم که بار مسئولیت‌ها و وظایفی که خارج از حوزه‌ی طبابت است را از دوش شما برداریم تا بتوانید تمرکز بیشتری روی جنبه‌های مهم‌تر پرکتیس خود داشته باشید.

مدیریت کامل سامانه در دستان شما

مدیریت همه‌ی امکانات سامانه نوبت‌دهی آنلاین در دستان شماست و می‌توانید هرطور که صلاح می‌دانید، این سامانه را شخصی سازی کنید. می‌توانید شیفت‌ها و تعداد نوبت‌های هر روز را تعیین کنید و مشخص کنید که اعلان‌های رزرو نوبت جدید برای چه کسی (منشی، پزشک یا هردو) و در چه ساعاتی ارسال شود. همچنین می‌توانید تعداد و زمان ارسال پیام‌های یادآور نوبت به درمان‌جو را تعیین کنید.

پرداخت به ازای استفاده

سامانه نوبت‌دهی آنلاین یکی از امکاناتی است که بدون هزینه‌ی اضافی در تمامی پلن‌های پلتفرم‌ رز ارائه می‌شود. هزینه‌ی استفاده از این سامانه را به ازای استفاده از آن می‌پردازید. این ویژگی برای پرکتیس‌های کوچک‌تر و با مراجعین کمتر بسیار به صرفه است و لازم نیست هزینه‌های سنگین طراحی یا اشتراک‌های گران قیمت یک سامانه نوبت‌دهی آنلاین را بپردازند. البته برای پرکتیس‌های بزرگ‌تر هم راهکاری در نظر گرفتیم و آن هم امکان خرید اشتراک نامحدود سامانه نوبت‌دهی آنلاین است.

دریافت پلتفرم رز با 10 روز اشتراک هدیه
بالا