همگام با تِرِندهای بازاریابی و نیازهای حرفه‌ای

پرکتیس‌های پزشکی، مانند هر کسب‌ و کار دیگری، به توسعه و ارتقا نیاز دارند. با استفاده از روش‌های بازاریابی حرفه‌ای و کاربردی، به شما کمک می‌کنیم تا مراجعین بیشتری را جذب کنید و به نامی شناخته شده در عرصه‌ی خود تبدیل شوید. اتاق فکر، مهندسان، نویسندگان و مشاوران ما در اختیار شما خواهند بود تا راهکارهایی اختصاصی برای توسعه‌ی پرکتیس شما پیدا و ارائه کنند.

ارائه شده در ...
پلن‌های فوق‌تخصصی
ارائه شده در ...
جذب مراجعین بیشتر و رشد کسب‌وکار

راهکارهای فناورانه

دپارتمان طراحی و توسعه‌ی رز برای پیاده‌سازی راهکارها فناورانه نرم‌افزاری که به رشد و ارتقای پرکتیس‌های خصوصی کمک می‌کنند، آمادگی کامل دارد. هدف ما برطرف کردن نیازهای اصلی نرم‌افزاری پزشکان صاحب کسب و کار است. برای این کار مدام با پزشکان و اعضای کادر درمان در ارتباط هستیم و از این عزیزان بازخوردهایی دریافت می‌کنیم. همچنین پیشنهادات شما را برای توسعه‌ی نرم‌افزاری، با جان و دل می‌پذیرم و حتی در شرایطی درصدی از سود ایده‌‌ها به شما تعلق می‌گیرد.

دیجیتال مارکتینگ

حضور موثر در فضای وب و شبکه‌های اجتماعی، چاپ رپورتاژ، تبلیغات موثر و مواردی از این قبیل اجزای دیجیتال مارکتینگ را تشکیل می‌دهند. اتاق فکر و دپارتمان خلاقیت رز می‌توانند به شما در تهیه‌ی برنامه و استراتژی مناسب دیجیتال مارکتینگ و اجرای کمپین‌های موفق کمک کنند.

خدمات گرافیک دیجیتال و پرینت

طراحی پست‌های زیبا برای اینستاگرام، بنرهای جذاب برای تبلیغات، کارت ویزیت، سرنسخه و مواردی از این قبیل در حیطه‌ی فعالیت دپارتمان خلاقیت رز قرار می‌گیرند. تیم گرافیک، نویسندگان و کارشناسان مارکتینگ ما برای انجام طرح‌های اختصاصی که به بهترین شکل نشانگر پرکتیس شما باشند، تلاش خواهند کرد. دپارتمان خلاقیت به شما کمک می‌کند که در بین همکاران، رقیبان و سایر پزشکان خوش بدرخشید و یکتا باشید.

دریافت پلتفرم رز با 10 روز اشتراک هدیه
بالا