سایت خودتان، نام خودتان، برند خودتان

در پرکتیس‌های خصوصی، برندِ کسب و کار شما، نام شما است. همانطور که امروزه حضور هر برندی در فضای دیجیتال لازم است، نام پزشکان نیز باید به شکل موثر در فضاهای مجازی اجتماعی و غیراجتماعی برای مراجعین و بیماران قابل مشاهده باشد. در این بین سایت شخصی یکی از مهم‌ترین راهکارهای حضور است و نسبت به حضور در شبکه‌های اجتماعی رسمیت بیشتری دارد. در پلتفرم رز امکانی را ایجاد کرده‌ایم که سایت شخصی شما بدون هیچ واسطه‌ای با آدرس اینترنتی خودتان ایجاد شود.

ارائه شده در ...
پلن‌ تخصصی و فوق‌تخصصی
ارائه شده در ...
حضور رسمی و موثر در فضای دیجیتال

نام شما، برند شماست

هرچه از اهمیت برندسازی در کسب و کار بگوییم، کم گفته‌ایم. منتها در کسب و کارهای پزشکی، شیوه‌ی برندسازی متفاوت است؛ چرا که برند هر پرکتیس خصوصی، نام پزشکی صاحب آن پرکتیس است. داشتن سایتی معتبر، شکیل و حرفه‌ای اولین قدم به سمت برندسازی کسب‌وکار درمانی شماست.

مهم‌تر از تابلوی مطب

بیماران دیگر به مانند گذشته برای یافتن و انتخاب پزشک به توصیه‌ی دوستان و آشنایان اکتفا نمی‌کنند. مطالعات انجام شده نشان می‌دهد که حدود ۵۵٪ از پرکتیس‌های خصوصی در جهان وبسایت دارند و ۷۶٪ از بیماران برای بررسی و انتخاب پزشک، به وبسایت او سر می‌زنند. شاید این آمارها در کشور ما پایین‌تر باشند؛ ولی واقعیت این است که جامعه‌ی بیماران و درمان‌جویان ایران با شتاب زیاد به سمت این اعداد در حرکت است.

سامانه نوبت‌دهی آنلاین

سامانه نوبت‌دهی آنلاین پلتفرم رز این قابلیت را دارد که روی وبسایت شخصی شما اجرا شود. اگر از پلن‌های فوق‌تخصصی ما استفاده کنیم، وبسایت شخصی شما را طراحی و به سامانه نوبت‌دهی آنلاین مجهز می‌کنیم. سامانه‌ی نوبت‌دهی سایت شما به طور مستقیم به نرم‌افزار مطب متصل است. به همین سادگی صاحب یک سامانه مکانیزه‌ی تمام عیار می‌شوید و پرکتیس خود را به یک پرکتیس مدرن و دیجیتال تبدیل کنید.

انتشارات شخصی شما

شما می‌توانید مقالات، اطلاعیه‌ها و آموزش‌های مد نظرتان را در سایت خود منتشر کنید. این کار به سادگی و از طریق نرم‌افزار مطب قابل انجام است. اگر می‌خواهید حضور فعالی در دنیای اینترنت داشته باشید ولی فرصت کافی برای نگارش مقاله ندارید، اشکالی ندارد؛ تیم تولید محتوای رز برای شما مقالات برپایه‌ی شواهد (Evidence-based) و حرفه‌ای می‌نویسد.

ظاهر شدن در نتایج گوگل

با یک استراتژی صحیح و نگارش مقالات دسته اول مرتبط با حوزه‌ی تخصصی‌تان، سایت شما در صفحات اول گوگل ظاهر خواهد شد. به این ترتیب پرکتیس شما شناخته شده‌تر و مراجعین شما افزایش می‌یابند. هرچند که رقابت زیادی برای رسیدن به صفحات اول گوگل وجود دارد، با یک برنامه‌ریزی صحیح و تولید مقالات با کیفیت می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید. در این راه نیز کمک‌تان خواهیم کرد.

دریافت پلتفرم رز با 10 روز اشتراک هدیه
بالا