حسابداری پیشرفته - RoseMD
تهران، جنت آباد جنوبی، نبش اول غربی، پلاک ۲۰، واحد ۳

حسابداری پیشرفته

«حسابداری پیشرفته»

حسابداری مکانیزه، حرفه‌ای و پیشرفته

نرم افزار مدیریت مطب RoseMD را به یک ماژول حسابداری مکانیزه و پیشرفته مجهز کرده‌ایم تا برای انجام کارهای حسابداری مطب نیازی به نرم افزارهای حسابداری نداشته باشید. ماژول حسابداری کارهای زیادی انجام می‌دهد؛ مثلاً به طور خودکار هزینه‌های قابل پرداخت بیمار را محاسبه و در سوابق درج می‌کند. همچنین می‌توانید سایر هزینه‌ها و درآمدهای مطب را در این ماژول درج کنید و در بازه‌های انتخابی به شکل لیست خروجی بگیرید.

ارائه شده در
نرم افزار مطب
مهم‌ترین مزیت
رفع تمام نیازهای حسابداری

محاسبه‌ی و درج خودکار حق ویزیت و خدمات

می‌توانید هزینه‌ی حق ویزیت و سایر خدمات ارائه شده در مطب را برای بیماران با شرایط و بیمه‌های مختلف تعیین کنید تا هزینه دریافتی از بیمار به صورت خودکار محاسبه شود. همچنین تمامی هزینه‌های دریافت شده از بیماران، با بسته شدن پرونده‌ی مراجعه، به صورت خودکار در ماژول حسابداری ذخیره می‌شوند.

افزودن سایر هزینه‌ها و درآمدها

علاوه بر حق ویزیت و خدمات بالینی، می‌توانید سایر هزینه‌ها و درآمدهای مطب خود را در ماژول حسابداری ثبت کنید. مواردی مثل قبوض آب و برق، حقوق پرسنل مطب، درآمد حاصل از فروش محصولات و غیره را می‌توانید با درج توضیحی مختصر در ماژول حسابداری ثبت کنید و همه‌ی این موارد در زمان دریافت خروجی لحاظ خواهند شد.

دریافت خلاصه‌ی حسابداری در بازه‌ای مشخص

اگر در ماژول حسابداری بازه‌ی زمانی مشخصی را تعیین کنید، همه‌ی درآمدها و هزینه‌های مطب را به شکل لیستی به همراه مجموع نهایی دریافت خواهید کرد. حال این بازه می‌تواند سالانه، ماهانه، هفتگی یا حتی روزانه باشد. لیست هزینه‌ها و درآمدها که به صورت خودکار تولید می‌شود، می‌تواند بینش متفاوتی از عملکرد مالی پرکتیس‌تان به شما بدهد.

خودتان تجربه کنید!

شما می‌توانید به سادگی تمام موارد گفته شده را در نرم‌افزار مشاهده و تست کنید. همین الان نسخه دمو (demo) نرم‌افزار مطب RoseMD را دانلود کنید. نصب و راه‌اندازی این نرم‌افزار در مطب‌تان حداکثر ۱۵ دقیقه زمان می‌برد.

دانلود