تقویم نوبت‌دهی - RoseMD
تهران، جنت آباد جنوبی، نبش اول غربی، پلاک ۲۰، واحد ۳

تقویم نوبت‌دهی

«تقویم نوبت‌دهی»

آنلاین یا آفلاین + سریع و آسان

در نرم افزار مطب RoseMD امکان ثبت نوبت مراجعه بیماران به صورت آنلاین توسط خود بیمار یا به صورت آفلاین توسط منشی و پزشک وجود دارد. سامانه نوبت‌دهی آنلاین RoseMD روی پروفایل شخصی شما در سایت بابیمار ارائه می‌شود و به صورت مستقیم به نرم افزار مدیریت مطب متصل است. تقویم نوبت‌دهی در نرم‌افزار مطب دم دست شما قرار دارد و ثبت نوبت کمتر از ۲۰ ثانیه طول می‌کشد.

ارائه شده در
نرم‌افزار مطب
مهم‌ترین مزیت
منظ‌م‌سازی و سرعت‌بخشی
نرم افزار مطب rosemd با نرم افزار پزشک و نرم افزار منشی

نوبت‌دهی سریع به بیماران

پزشک، منشی یا دستیاران می‌توانند به سرعت نوبت مراجعه بیماران را در نرم افزار مدیریت مطب RoseMD ثبت کنند. این کار کمتر از ۲۰ ثانیه وقت می‌برد و می‌توانید برای بیمارانی که پرونده دارند یا بیماران جدیدی که هنوز تشکیل پرونده نداده‌اند، نوبت ثبت کنید.

نوبت‌دهی آنلاین اصولی

نوبت‌دهی آنلاین به زودی جای سایر روش‌های نوبت‌دهی را می‌گیرد و شکی در این نیست. تعداد زیاد مراجعین، محدودیت نیروی کار، مشکلات رفت و آمد یا به طور مثال ظهور ناگهانی یک پاندمی، از جمله دلایلی هستند که نیاز به یک راهکار سریع‌تر و بهتر از مکالمه با منشی مطب را برای رزرو نوبت ایجاب می‌کنند. نوبت‌دهی آنلاین پلتفرم رز در بین همتایان خود یگانه است، مدیریت کامل این سامانه در دست شما قرار دارد و امکان این که از طریق سایت شخصی خودتان در دسترس باشد، وجود دارد.

سیستم نوبت‌دهی آنلاین این امکان را به درمان‌جویان و مراجعین شما می‌دهد که در هر زمان بتوانند از شما نوبت‌ بگیرند. کاربران می‌توانند در هر ساعتی از شبانه روز به سایت شما مراجعه کنند و تنها با صرف چند دقیقه، نوبت خود را رزرو کنند. همچنین این امکان را خواهند داشت که در چارچوب قوانین تعیین شده، نوبت خود را ویراش یا لغو کنند.

نرم افزار مطب rosemd با نرم افزار پزشک و نرم افزار منشی

اتصال به درگاه پرداخت

یکی از مشکلات پزشکان و پرکتیس‌های خصوصی با نوبت‌دهی آنلاین، نرخ بالای کنسلی آن‌ها است. برای حل این مشکل می‌توانید هزینه‌ای در زمان رزرو نوبت از درمان‌جویان خود دریافت کنید. سامانه نوبت‌دهی آنلاین رز به درگاه ایمن پرداخت آنلاین متصل است و هزینه‌ای پرداخت شده توسط درمان‌جو، بلافاصله به شکل اعتبار در پروفایل شما ذخیره می‌شود و هر زمان که خواستید می‌توانید مبلغ را برداشت کنید.

راه اندازی و مدیریت زیرساخت با ما

سامانه‌ی نوبت‌دهی آنلاین روی سرورهای قدرتمند پلتفرم رز عملیاتی می‌شود و مدیریت‌های زیرساختی مانند نظارت و مدیریت سرور یا تنظیمات هاستینگ بر عهده‌ی مهندسان ما است. تمام تلاش خود را کرده‌ایم که بار مسئولیت‌ها و وظایفی که خارج از حوزه‌ی طبابت است را از دوش شما برداریم تا بتوانید تمرکز بیشتری روی جنبه‌های مهم‌تر پرکتیس خود داشته باشید.

سامانه یکپارچه نوبت‌دهی آنلاین

سامانه نوبت‌دهی آنلاین یکی از امکاناتی است که با ثبت نام در وبسایت بابیمار بدون هزینه‌ی اضافی دریافت می‌کنید. این سامانه به صورت مستقیم به نرم افزار مدیریت مطب RoseMD متصل است و بدون نیاز به مراجعه به پنل یا اپلیکیشن دیگر، می‌توانید همه نوبت‌های آفلاین و آنلاین را در کنار هم مشاهده کنید. همچنین نوبت‌های ثبت شده برای ویزیت حضوری و مشاوره آنلاین نیز روی نرم افزار مدیریت مطب قابل مشاهده هستند

خودتان تجربه کنید!

شما می‌توانید به سادگی تمام موارد گفته شده را در نرم‌افزار مشاهده و تست کنید. همین الان نسخه دمو (demo) نرم‌افزار مطب RoseMD را دانلود کنید. نصب و راه‌اندازی این نرم‌افزار در مطب‌تان حداکثر ۱۵ دقیقه زمان می‌برد.

دانلود