افزونه کیس مطالعاتی - RoseMD
تهران، جنت آباد جنوبی، نبش اول غربی، پلاک ۲۰، واحد ۳

افزونه کیس مطالعاتی

«افزونه کیس مطالعاتی»

همیشه دانشجو و همیشه پژوهشگر

پزشکان تا پایان دوران طبابت، دانشجو و پژوهشگر هستند. فرقی هم نمی‌کند که پزشک عمومی باشند یا استاد دانشگاه. ویژگی منحصر به فرد علم پزشکی این است که همیشه فرصتی برای یادگیری و پژوهش وجود دارد. علت طراحی ماژول کیس مطالعاتی نیز همین بوده است؛ یاری به فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی پزشکان با پرکتیس‌های خصوصی. ماژول کیس مطالعاتی را روی نرم افزار مدیریت مطب RoseMD به صورت رایگان ارائه می‌دهیم چرا که معتقدیم کمک به آموزش و پژوهش پزشکی، کمک به تمام مردم جامعه است.

ارائه شده در
نرم افزار مطب
مهم‌ترین مزیت
حفظ فرصت‌های آموزشی و پژوهشی

شاید در حین ویزیت یکی از بیماران متوجه شوید که مبحثی را دقیق به یاد نمی‌آورید و بهتر است برای جدید خاطره سری به آپتودیت یا کتاب رفرنس بزنید. قطعاً همان لحظه فرصت این کار را ندارید. یا شاید در حین ویزیت به این نتیجه برسید که می‌توانید سیر بیماری و درمان بیمار خود را به عنوان یک کیس ریپورت منتشر کنید.

شاید ایده‌ای برای یک طرح پژوهشی به ذهنتان برسد که ممکن است در طول روز پرمشغله‌تان فراموشش کنید. در این مواقع می‌توانید بلافاصله در حین ویزیت بیمار، دکمه‌ی کیس مطالعاتی را بفشارید و پرونده‌ی بیمار را به همراه یادداشتی برای خودتان در ماژول کیس مطالعاتی ثبت کنید.

یادداشت گذاری و درج فایل

بعد از فشردن دکمه‌ی کیس مطالعاتی، پرونده بیمار به ماژول کیس مطالعاتی منتقل می‌شود و می‌توانید در صفحه‌ی جدید یادداشت‌ها، فایل‌ها و حتی صدای خودتان را به آن ضمیمه کنید. به این ترتیب ویزیتی که منشاء ایده‌ی پژوهشی، مقاله کیس ریپورت یا احساس نیاز برای مرور مباحث آموزشی بوده را به همراه چیزهایی که در آن لحظه به ذهنتان می‌رسیده، ذخیره کرده‌اید تا بعداً به آن بازگردید. در نهایت دکمه‌ی بازگشت را می‌زنید و به صفحه‌ی ثبت اطلاعات ویزیت بازمی‌گردید.

کیس مطالعاتی یک ماژول یا افزونه مستقل است

پرونده‌هایی که به عنوان کیس مطالعاتی انتخاب می‌شوند، به ماژول کیس مطالعاتی منتقل و در بایگانی این ماژول ذخیره می‌شوند. شما می‌توانید اطلاعات ثبت شده را ویرایش کنید، فایل‌های ضمیمه‌ی جدیدی به آن اضافه کرده و یادداشت‌هایی که گذاشته‌اید را مرور کنید.

ایده‌آل برای اساتید دانشگاه

اساتید دانشگاه و اتندینگ محترم می‌توانند برای انتخاب و استخراج کیس‌های جالب پرکتیس خصوصی خودشان که می‌خواهند به دانشجویان خود پرزنت و از آن به عنوان یک فرصت آموزشی استفاده کنند، از ماژول کیس مطالعاتی استفاده کنند. البته با این که این ماژول برای پژوهشگران و اساتید دانشگاه ایده‌آل است، از نظر ما می‌تواند به همه‌ی جامعه‌ی پزشکی کمک کند.

خودتان تجربه کنید!

شما می‌توانید به سادگی تمام موارد گفته شده را در نرم‌افزار مشاهده و تست کنید. همین الان نسخه دمو (demo) نرم‌افزار مطب RoseMD را دانلود کنید. نصب و راه‌اندازی این نرم‌افزار در مطب‌تان حداکثر ۱۵ دقیقه زمان می‌برد.

دانلود