اتصال به قلم نوری - RoseMD
تهران، جنت آباد جنوبی، نبش اول غربی، پلاک ۲۰، واحد ۳

اتصال به قلم نوری

«اتصال به قلم‌های نوری و دیجیتال»

مثل گذشته بنویسید ولی دیجیتالی ذخیره کنید

می‌دانیم که ترک عادت‌های قدیمی دشوار و همگامی با پیشرفت‌های دیجیتال (برای بسیاری از ما) دشوارتر است. اگر هنوز به قلم و کاغذ وابستگی دارید و با صفحه کلید کامپیوتر ارتباط خوبی نگرفته‌اید، می‌توانید از قلم نوری استفاده کنید و مثل سابق، پرونده‌ی بیماران خود را دستی بنویسید، ولی این بار به شکل دیجیتالی ذخیره کنید. نرم افزار مدیریت مطب RoseMD با تمامی انواع قلم نوری سازگار است.

ارائه شده در
نرم افزار مطب
مهم‌ترین مزیت
منعطف در ثبت اطلاعات

انعطاف پذیری در ثبت اطلاعات

شما می‌توانید برای درج اطلاعات مراجعه، گذاشتن یادداشت روی کیس‌های مطالعاتی، افزودن توضیحات اضافی در بایگانی اسناد، نوشتن نسخه، نوشتن اُردرهای پاراکلینیک، نگارش نامه‌های ارجاع و خلاصه هرچیزی از قلم نوری استفاده کنید. هر چه یادداشت کنید، روی برگه‌ای با سربرگ شما درج می‌شود و می‌توانید بلافاصله آن را با سربرگ یا سرنسخه خود پرینت کنید.

تایپ و قلم نوری تنها راه‌های ثبت اطلاعات نیستند

نرم افزارهای پرونده‌ی الکترونیک در حال گذر از روش‌های قلم نوری و تایپ هستند. هردوی این روش‌ها به نسبت قدیمی محسوب می‌شوند و روش‌های جدیدتری مثل استفاده از عبارات از پیش تعیین شده و تبدیل صوت به متن جایگزین تایپ و نوشتن دستی شده‌اند. در پلتفرم رز می‌توانید از عبارات از پیش تعیین شده استفاده کنید و به زودی امکان تبدیل صوت به متن را به نرم افزار اضافه می‌کنیم.

خودتان تجربه کنید!

شما می‌توانید به سادگی تمام موارد گفته شده را در نرم‌افزار مشاهده و تست کنید. همین الان نسخه دمو (demo) نرم‌افزار مطب RoseMD را دانلود کنید. نصب و راه‌اندازی این نرم‌افزار در مطب‌تان حداکثر ۱۵ دقیقه زمان می‌برد.

دانلود