نسخه پزشک و منشی - RoseMD
تهران، جنت آباد جنوبی، نبش اول غربی، پلاک ۲۰، واحد ۳

نسخه پزشک و منشی

«نسخه پزشک و منشی»

دو نسخه‌ی متفاوت با ارتباطی دقیق و سریع

نرم افزار مطب RoseMD دارای دو نسخه متفاوت منشی و پزشک است که سطح دسترسی و ابزارهای متفاوتی دارند. نسخه‌ی منشی برای مدیریت امورات روزمره مطب بهینه سازی شده و نسخه‌ی پزشک دارای ابزارهایی برای نظارت بر پرکتیس و تمرکز بر طبابت است. دو نسخه‌ی نرم افزار به هم متصل هستند و میزان هماهنگی پزشک و منشی را به شکل چشمگیری ارتقا می‌دهد.

ارائه شده در
نرم‌افزار مطب
مهم‌ترین مزیت
تقسیم وظایف و افزایش تمرکز
نرم افزار مطب rosemd با نرم افزار پزشک و نرم افزار منشی

تقسیم وظایف و افزایش تمرکز

تقسیم وظایف صحیح در هر کسب و کاری، صرف‌نظر از حوزه و مقیاس آن، کمک شایانی به افزایش بازدهی نیروی انسانی می‌کند. در پلتفرم رز با طراحی دو نسخه مجزای منشی و پزشک تلاش کردیم تا هرکس بتواند روی مسئولیت و فعالیت اصلی خود تمرکز داشته باشد. پزشک همزمان که نظارت کامل بر پرکتیس خود خواهد داشت، می‌تواند با تمرکز بالا به طبابت بپردازد. منشی نیز با استفاده ابزارهای نرم‌افزاری، مدیریت بهتری بر فعالیت‌های روزمره‌ی مطب خواهد داشت.

ارتباط پیوسته پزشک و منشی

با وجود این که دو نسخه‌ی نرم افزار روی دو سیستم مجزا نصب است، ارتباط بین دو نسخه پایدار و پیوسته است. این ارتباط تا زمانی که هر دو کامپیوتر به یک روتر وایفای وصل باشند، برقرار است. صرف نظر از این که آیا مودم شما به اینترنت متصل هست یا نه؛ چون اتصال نسخه‌ی پزشک و منشی به صورت محلی (لوکال) است و نه اینترنتی. البته برای برقراری ارتباط با سیستم نوبت‌دهی‌ آنلاین و سایر امکانات اینترنتی پلتفرم رز نیاز به اتصال به اینترنت وجود دارد.

ارسال دستورات و درخواست‌ها

در نسخه‌ی پزشک نرم افزار مطب شما می‌توانید با فشردن یک دکمه از منشی بخواهید که بیمار جدیدی را پذیرش کند، بیماری را به داخل اتاق شما بفرستد یا تغییراتی را در هزینه‌ی پرداختی او لحاظ کند. همچنین این امکان را دارید تا تکمیل کردن برخی خدمات را به منشی یا دستیارانتان بسپارید. جدا از دستورات و درخواست‌های از پیش تعیین شده در نرم‌افزار، یک ماژول چت بسیار پیشرفته در نرم افزار تعبیه شده که منشی و پزشک در همه حال به آن دسترسی دارند و امکان گفتوگوی متنی سریع را فراهم می‌آورد.

انتقال پرسرعت داده‌ها

برای این که پزشک بتواند سوابق بیماران را مشاهده یا فایل‌های جدیدی را وارد پرونده‌ی الکترونیک کند، داده‌ها باید بین سیستم‌های منشی و پزشک جابه‌جا شوند؛ چون کامپیوتر منشی به عنوان سرور عمل می‌کند و تمام داده‌ها در آن جا ذخیره می‌شوند. سرعت این انتقال بسیار بالا است و حتی جابه‌جایی فایل‌های بسیار حجیم در عرض چند ثانیه انجام می‌شود.

یک نرم افزار و چند مطب

شما می‌توانید لپتاپ خود را از مطبی به مطب دیگر ببرید و به صورت خودکار به سرور همان مطب (که کامپیوتر منشی باشد) متصل شوید. نسخه‌ی پزشک که روی لپتاپ شما نصب شده بعد از اتصال به شبکه وایفای، شبکه را شناسایی می‌کند و به کامپیوتر منشی متصل می‌شود. یعنی برای راه اندازی نرم افزار مطب رز در چندین مطب، فقط لازم است که کامپیوتر منشی اختصاصی در مطب وجود داشته باشد و کامپیوتر پزشک می‌تواند آزادانه بین مطب‌ها جابه‌جا شود.

خودتان تجربه کنید!

شما می‌توانید به سادگی تمام موارد گفته شده را در نرم‌افزار مشاهده و تست کنید. همین الان نسخه دمو (demo) نرم‌افزار مطب RoseMD را دانلود کنید. نصب و راه‌اندازی این نرم‌افزار در مطب‌تان حداکثر ۱۵ دقیقه زمان می‌برد.

دانلود