چاپ نسخه‌ها - RoseMD
تهران، جنت آباد جنوبی، نبش اول غربی، پلاک ۲۰، واحد ۳

چاپ نسخه‌ها

«چاپ نسخه‌ها»

چاپ سریع تمام دستورات شما

در نرم افزار مدیریت مطب RoseMD شما می‌توانید تمام دستورات خود را اعم از نسخه‌های دارویی، پاراکلینیک، راهنمای بیمار و ... را به صورت تایپی و چاپ شده روی سربرگ کلینیک در اختیار بیمار قرار بدهید. برای ثبت دستورات در پرونده و دریافت خروجی می‌توانید از بانک داروهای ژنریک ایران و جملات از پیش تعریف شده استفاده کنید.

ارائه شده در
نرم افزار مطب
مهم‌ترین مزیت
افزایش سرعت و کاهش اشتباه

ثبت سریع نسخه‌ها

برای ثبت نسخه‌های دارویی و پاراکلینیکی راهکارهایی قرار داده‌ایم که سرعت شما را بالا ببرد. برای داروها به بانک اطلاعاتی داروهای ژنریک ایران دسترسی دارید که ما به صورت مداوم آن را آپدیت می‌کنیم. فقط کافی است بخشی از نام داروی مورد نظرتان را جستوجو کنید و فیلدهای دستور مصرف آن را پر کنید. نسخه‌ی شما به سرعت آماده است و می‌توانید آن را چاپ کنید. برای نسخه‌های پاراکلینیکی هم می‌توانید از عبارات از پیش تعریف شده استفاده کنید که ما بیشتر آن‌ها را برایتان در نرم افزار وارد کرده‌ایم. در ضمن شما می‌توانید داروها یا دستورات پاراکلینیکی اختصاصی خودتان را در نرم افزار ثبت کنید.

چاپ نسخه روی سربرگ دلخواه

می‌توانید سربرگ دلخواه‌تان را به نرم‌افزار اضافه کنید تا نسخه‌هایی که تجویز می‌کنید روی آن سربرگ چاپ بشود.

چاپ نسخه‌ها با فرمت استاندارد بیمه سلامت و تامین اجتماعی

با حذف دفترچه‌های کاغذی بیمه‌های تامین اجتماعی و سلامت و همچنین ضرورت ثبت سریع بیماران در سامانه تامین، نرم افزار مدیریت مطب RoseMD را به سامانه‌های بیمه‌ای متصل کردیم. قوانینی برای ثبت نسخ و ارائه نسخه به بیماران وضع شده و به طور مثال لازم است که کد ملی بیمار یا یک بارکد خاص روی نسخه درج شود. اگر برای ارائه نسخه‌ها از نرم افزار RoseMD کمک بگیرید، تمام این قوانین به صورت پیشفرض و با توجه به بیمار، پیاده سازی می‌شوند و فرمت نسخه شما استاندارد خواهد بود.

کاهش خطای داروخانه‌ها، آزمایشگاه‌ها و مراکز تصویربرداری

نسخه‌های چاپی می‌توانند تا حد زیادی از خطاها بکاهند چرا که خوانش دست خط پزشکان همیشه یکی از چالش‌ها بوده است. به علت فشار کاری بالا، نسخه‌هایی که نوشته می‌شوند گاهی برای پزشک نویسنده‌ی آن نسخه هم ناخوانا خواهد بود.

خودتان تجربه کنید!

شما می‌توانید به سادگی تمام موارد گفته شده را در نرم‌افزار مشاهده و تست کنید. همین الان نسخه دمو (demo) نرم‌افزار مطب RoseMD را دانلود کنید. نصب و راه‌اندازی این نرم‌افزار در مطب‌تان حداکثر ۱۵ دقیقه زمان می‌برد.

دانلود