آرشیو فایل‌ها - RoseMD
تهران، جنت آباد جنوبی، نبش اول غربی، پلاک ۲۰، واحد ۳

آرشیو فایل‌ها

«آرشیو فایل‌ها»

درون ریزی همه‌ی فایل‌‌ها به صورت متمرکز

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد نرم افزار مدیریت مطب RoseMD امکان ذخیره‌سازی فایل‌هایی با فرمت‌های مختلف و ضمیمه کردن آن‌ها به پرونده‌ی بیماران است. اگر بیمار شما همراه خود ۱۰ برگه آزمایش و یک سی دی حاوی تصاویر رادیولوژی یا فیلم اندوسکوپی آورده است، می‌توانید فیلم و تصاویر را همان موقع به پرونده‌ی بیمار ضمیمه کنید و از منشی بخواهید تا تصاویری از برگه‌های آزمایش تهیه کند و آن‌ها را نیز به پرونده ضمیمه کند. به این شکل قوی‌ترین بایگانی را با حداقل زحمت خواهید داشت.

ارائه شده در
نرم‌افزار مطب
مهم‌ترین مزیت
بایگانی متمرکز و مکانیزه

ذخیره‌ی هر فایل با هر فرمتی

در پرونده‌ی الکترونیک، بایگانی اسناد پزشکی و کیس مطالعاتی می‌توانید هر فایلی را با هر فرمتی که دارد ذخیره کنید. تصاویر، فایل‌های PDF، فایل‌های تصاویر رادیولوژی و هر فایل دیگری که لازم است را می‌توانید در نرم افزار مطب درون ریزی کنید.

باز کردن هر فایل با هر فرمتی

نرم افزار مطب رز با سیستم عامل شما سازگاری کامل دارد و هر فایلی که در کامیپوتر شما قابل باز کردن باشد، از طریق نرم افزار مطب رز نیز قابل باز کردن است. مثلاً اگر روی کامپیوتر خود نرم افزاری برای باز کردن تصاویر رادیولوژی نصب کرده‌اید، می‌توانید عکس‌های رادیولوژی که در پرونده بیمارتان موجود است را به کمک همان نرم افزار ولی به صورت مستقیم از نرم افزار مطب رز باز کنید.

انتقال پرسرعت فایل‌ها بین سرور و کامپیوتر شما

در نرم افزار مطب رز، کامپیوتر منشی به عنوان سرور عمل می‌کند و همه‌ی فایل‌ها روی آن ذخیره می‌شود. برای این که فایل‌های ضمیمه شده به پرونده‌های الکترونیک در کامپیوتر پزشک قابل مشاهده باشند، باید ابتدا از کامپیوتر منشی (سرور) به کامپیوتر پزشک انتقال پیدا کنند. انتقال فایل‌ها بین سرور و کامپیوتر پزشک با سرعتی شگفت انگیز انجام می‌شود و حتی سنگین‌ترین فایل‌ها هم تنها در عرض چند ثانیه منتقل می‌شوند. فایل‌هایی که از سرور به کامپیوتر پزشک می‌آیند، به صورت موقت در سیستم پزشک ذخیره می‌شوند و بعد از بستن فایل، به صورت خودکار پاک می‌شوند تا کامپیوتر پزشک را اشغال نکنند.

خودتان تجربه کنید!

شما می‌توانید به سادگی تمام موارد گفته شده را در نرم‌افزار مشاهده و تست کنید. همین الان نسخه دمو (demo) نرم‌افزار مطب RoseMD را دانلود کنید. نصب و راه‌اندازی این نرم‌افزار در مطب‌تان حداکثر ۱۵ دقیقه زمان می‌برد.

دانلود