چت بین کاربران - RoseMD
تهران، جنت آباد جنوبی، نبش اول غربی، پلاک ۲۰، واحد ۳

چت بین کاربران

«چت بین کاربران»

ارتباط بهتر‌ و سریع‌تر بین پزشک و منشی

در نرم افزار مدیریت مطب RoseMD قابلیت چت متنی را فراهم کرده‌ایم تا ارتباط بهتر و سریع‌تری بین پزشک و منشی و سایر کاربران برقرار باشد. چت متنی باعث کاهش تماس‌های تلفنی داخل مطب و کاهش مراجعات حضوری منشی به اتاق پزشک و ترک کردن میز کار خود می‌شود. برای استفاده از چت متنی لازم نیست که حتماً درخواست و دستورات را تایپ کنید؛ اگر لازم باشد اطلاعاتی که در نرم افزار درج می‌کنید به اطلاع پزشک یا منشی برسد، نرم افزار مطب رز پیامی به صورت خودکار ایجاد و برای طرف مقابل ارسال می‌کند.

ارائه شده در
نرم افزار مطب
مهم‌ترین مزیت
بهبود ارتباط داخلی مطب

برای ارسال برخی پیام‌ها نیاز به تایپ کردن نیست

برخی از پیام‌هایی که بین پزشک و منشی رد و بدل می‌شود به صورت خودکار توسط نرم افزار تولید می‌شود. مثلاً در صورتی که بخواهید مبلغ دریافتی از بیمار را کاهش یا افزایش دهید، در صفحه‌ی ثبت اطلاعات مراجعه و شرح حال گزینه‌ای برای این کار قرار داده‌ایم. اگر از این گزینه استفاده کنید، پیامی به صورت خودکار برای منشی ارسال می‌شود که مبلغ دریافتی از بیمار را به مبلغ اعلام شده‌ توسط پزشک تغییر دهد (در تصویر زیر مشاهده می‌کنید).

دسترسی سریع از هر جا

فرقی نمی‌کند که پزشک در حال دریافت شرح حال از بیمار باشد یا منشی در حال ثبت اطلاعات پرداخت بیمار، دکمه‌ی ارسال پیام و باز شدن صفحه‌ی چت دم دست شما قرار دارد. ارتباط سریع و بهتر منشی و پزشک باعث جریان بهتر امورات مطب و بهبود تجربه‌ی بیماران از مراجعه به پرکتیس شما می‌شود. چرا که چت متنی باعث تعداد تماس‌های تلفنی داخلی و همچنین تعداد مراجعات منشی به اتاق پزشک و ترک کردن میز خود را کاهش می‌دهد.

دارای فیدبکِ دابل تیک معروف

حتماً در پیامرسان‌های پیشرفته‌ای مثل واتساپ و تلگرام دیده‌اید که برای اعلام وضعیت پیام از دو تیک استفاده می‌کنند که نشان دهنده‌ی دریافت و مشاهده‌ی پیام هستند. در ماژول چت نرم افزار مطب رز نیز این فیدبک دابل تیک را پیاده سازی کرده‌ایم تا ابزار چت حرفه‌ای و کاملی در دسترس داشته باشید.

خودتان تجربه کنید!

شما می‌توانید به سادگی تمام موارد گفته شده را در نرم‌افزار مشاهده و تست کنید. همین الان نسخه دمو (demo) نرم‌افزار مطب RoseMD را دانلود کنید. نصب و راه‌اندازی این نرم‌افزار در مطب‌تان حداکثر ۱۵ دقیقه زمان می‌برد.

دانلود